ת.ז.
*
סיסמה
*
איך נכנסים?
הרשמה לאיגוד השחמט
כניסה
לשחקנים
כניסה
לשחקנים
ראשי
ליגות
חיפוש ליגה
ליגה לאומית
תחרויות
שחקנים
מועדונים
תשלומים
מפעל הפיס
מידע
חברי הנהלה
רשימת שופטים בישראל
חוקה ושיפוט
חוקים תקנון וכללים
נוער
ועדות
החלטות בית דין
ארכיון כתבות
62 ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
מועדון השח-מט ראשון לציון
ליגה
ליגה ב' ראשל"צ 2024
מקום משחקים: שדרות בן גוריון 42 ראשון לציון אולם הספורט עמית
מפגשים: 6
נקודות: 11.5
מקום: 5
אנשי קשר
שחקן
תפקיד
טלפון
טלפון נוסף
נייד
דוא"ל
ישראלביץ יגאל
אחראי הקבוצה
08-9257825
050-6701579
[email protected]
גרא דני
ממלא מקום אחראי קבוצה
08-9404086
054-4899302
[email protected]
הרכב הקבוצה
לוח #
מספר שחקן
שם
מד כושר
תוצאה
1
16044
ישראלביץ יגאל
1983
2.5/4 (+2-1=1)
2
14516
פודוליאק ודים
1937
0.5/2 (+0-1=1)
3
13049
גלצר ולרי
1880
1.5/4 (+1-2=1)
4
14086
סמרין לאוניד
1716
0.5/2 (+0-1=1)
5
15829
וסרמן אדוארד
1704
0.5/2 (+0-1=1)
6
17504
זילברשטיין ויקטור
1651
0.0/1 (+0-1=0)
7
196802
גרנט איל
1563
0.0/2 (+0-2=0)
8
6003
גרא דני
1690
3.0/4 (+2-0=2)
9
16380
קוסטה אברהם
1696
1.0/2 (+1-1=0)
10
15247
ליגום אלכסנדר
1738
0.0/0 (+0-0=0)
11
19659
ניסימוב דוד
0
1.0/1 (+1-0=0)
משחקים
סיבוב 1
מארחת:
עירוני מודיעין
3.0
1.5
אורחת:
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
שבת, 13/01/2024
יאן רוסנובסקי
1
-
0
יגאל ישראלביץ
שבת, 13/01/2024
איליה קזקביץ
0.5
-
0.5
ולרי גלצר
שבת, 13/01/2024
שי שגב
1
-
0
איל גרנט
שבת, 13/01/2024
עופר קלאוס
0
-
1
דני גרא
סיבוב 2
מארחת:
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
0.5
4.0
אורחת:
"כוכבי טל" ראשל"צ ע"ש טל גור
שבת, 10/02/2024
ולרי גלצר
0
-
1
ויקטור לבונסקי
שבת, 10/02/2024
אדוארד וסרמן
0
-
1
נאום סגל
שבת, 10/02/2024
איל גרנט
0
-
1
יוסי ראיקו
שבת, 10/02/2024
דני גרא
0.5
-
0.5
שלומית פדרובסקי (ורדי)
סיבוב 3
מארחת:
פרשים קריית אונו
3.5
1.0
אורחת:
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
שבת, 24/02/2024
איתי דורון
1
-
0
ודים פודוליאק
שבת, 24/02/2024
גיא סיון
1
-
0
ולרי גלצר
שבת, 24/02/2024
דולב שלמה כהן
1
-
0
לאוניד סמרין
שבת, 24/02/2024
תמיר הר-זהב
0
-
1
דני גרא
סיבוב 4
מארחת:
דור העתיד ראשל"צ ע"ש שי זרמי
1.0
3.5
אורחת:
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
שבת, 09/03/2024
גרגורי קוטיקוב
0
-
1
יגאל ישראלביץ
שבת, 09/03/2024
איתי יקירי
0
-
1
ולרי גלצר
שבת, 09/03/2024
איתן הרכבי
1
-
0
ויקטור זילברשטיין
שבת, 09/03/2024
דניאל מרנסקי
0
-
1
דוד ניסימוב
סיבוב 5
מארחת:
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
3.0
1.5
אורחת:
"יעקב" ראשל"צ ע"ש ג'וני מרקוביץ
שבת, 30/03/2024
יגאל ישראלביץ
0.5
-
0.5
אוולינה חיירוב
שבת, 30/03/2024
ודים פודוליאק
0.5
-
0.5
ולריה דותן
שבת, 30/03/2024
לאוניד סמרין
0.5
-
0.5
יקטרינה טימוחין
שבת, 30/03/2024
אברהם קוסטה
1
-
0
תמר ברזובסקי
סיבוב 6
מארחת:
עתיד ראשל"צ ע"ש ארז לבנון
2.0
2.0
אורחת:
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
שבת, 13/04/2024
איתי גאני
0
-
1
יגאל ישראלביץ
שבת, 13/04/2024
אור פודבל
0.5
-
0.5
אדוארד וסרמן
שבת, 13/04/2024
מיכל מוסקוביץ
0.5
-
0.5
דני גרא
שבת, 13/04/2024
ליאור זקין
1
-
0
אברהם קוסטה
סיבוב 7
04/05/2024
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
0 - 0
פרס נובל ראשל"צ ע"ש חיים וולך
עוד לא דווחו משחקים במפגש זה
סיבוב 8
18/05/2024
ראשל"צ ע"ש יצחק ביגלמן
0 - 0
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
עוד לא דווחו משחקים במפגש זה
סיבוב 9
01/06/2024
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
0 - 0
גן המושבה ראשל"צ
עוד לא דווחו משחקים במפגש זה
היסטורית הופעות:
שם הקבוצה
תחרות
מועדון
מפגשים
נקודות
מקום
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
ליגה ב' ראשל"צ 2024
מועדון השח-מט ראשון לציון
6
10.5
11.5
5
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור מבחנים
בוגרים 2023 מבחנים
מועדון השח-מט ראשון לציון
1
1.0
1.0
34
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
ליגה ב' ראשל"ץ רחובות 2023
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
22.0
25.0
2
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
ב' ראשל"צ רחובות 2022
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
18.5
21.0
4
ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
ב' ראשל"צ רחובות 2021
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
21.0
23.5
2
הפועל ראשון לציון ע"ש אברהם אגור
ב' ראשל"צ רחובות 2020
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
16.5
18.0
6
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' ראשל"צ רחובות 2019
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
21.0
23.5
4
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' ראשל"צ רחובות 2018
מועדון השח-מט ראשון לציון
8
21.0
24.0
3
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' רחובות 2017
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
22.0
24.5
3
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' רחובות 2016
מועדון השח-מט ראשון לציון
8
18.0
20.0
4
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' ראשון לציון 2015
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
16.0
18.0
7
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' ראשון לציון 2014
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
18.5
20.5
4
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' ראשון לציון 2013
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
20.0
22.0
3
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' ראשון לציון 2012
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
16.0
17.5
7
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
א' שפלה2011
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
13.5
14.5
10
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
גביע חי ראשלצ 2010
מועדון השח-מט ראשון לציון
5
16.0
16.0
1
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' ראשון לציון 2010
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
25.0
28.0
1
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ג' ראשון לציון 2009
מועדון השח-מט ראשון לציון
18
46.0
52.0
2
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ג' ראשון לציון 2008
מועדון השח-מט ראשון לציון
18
40.0
44.5
3
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
גביע ח"י ראשון לציון
מועדון השח-מט ראשון לציון
7
12.5
12.5
13
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ג' ראשון לציון
מועדון השח-מט ראשון לציון
10
17.0
18.5
8
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ב' גוש דן
מועדון השח-מט ראשון לציון
10
10.5
10.0
6
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
א' שפלה
מועדון השח-מט ראשון לציון
10
23.5
22.5
7
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
א' שפלה
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
26.5
20.5
4
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
א' שפלה
מועדון השח-מט ראשון לציון
10
28.0
23.0
3
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
א' מרכז
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
20.0
17.0
7
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
א' שפלה
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
25.5
21.5
3
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ארצית דרום
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
16.0
13.0
9
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ארצית דרום
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
20.0
17.0
6
הפועל ע"ש משה ראשון לציון
ארצית דרום
מועדון השח-מט ראשון לציון
9
26.0
21.0
3