901 צורן ה'






ליגה ג' שרון 2019

מקום משחקים: רח' החרוב פינת ההדרים, צורן

מפגשים: 18
נקודות: 41.0
מקום: 5

אנשי קשר

שחקןטלפוןטלפון נוסףניידדוא"ל
בוטביניק רומן 09-8947337 052-6424321 romb1951@gmail.com

הרכב הקבוצה

לוח #מספר שחקןשםמד כושרתוצאה
117082 בר-דוד בועז 1513
0.0/0 (+0-0=0)
218947 כחלון דניאל 1482
5.5/18 (+3-7=1)
322561 ארין אופק 1430
0.0/0 (+0-0=0)
4193101 חריזמן ששון 1422
9.0/16 (+8-4=2)
518286 פרידלנדר אורן 1400
0.0/0 (+0-0=0)
619259 רוזנפלד עידו 1433
8.5/18 (+8-4=1)
721434 גולדברג יעקב 1400
0.0/0 (+0-0=0)
822757 גולדברג אמיר 1426
13.5/16 (+12-1=3)
918307 דנגור אסף 1395
0.0/0 (+0-0=0)
10196397 סולומון יונתן 1318
2.0/4 (+2-1=0)

משחקים

סיבוב 1 מארחת:   "טקטיקה כפר סבא" 0.0   4.5 אורחת:   צורן ה'
שבת, 12/01/2019 black יותם פאוסט 0 - 1 white ששון חריזמן
שבת, 12/01/2019 white נועם גאולה 0 - 1 black דניאל כחלון
שבת, 12/01/2019 black מאור זלטקיס 0 - 1 white עידו רוזנפלד
שבת, 12/01/2019 white דויד פינסקי 0 - 1 black אמיר גולדברג
סיבוב 2 מארחת:   צורן ה' 3.5   1.0 אורחת:   "טקטיקה כפר סבא"
שבת, 12/01/2019 black ששון חריזמן 0 - 1 white יותם פאוסט
שבת, 12/01/2019 white דניאל כחלון 1 - 0 black נועם גאולה
שבת, 12/01/2019 black עידו רוזנפלד 1 - 0 white מאור זלטקיס
שבת, 12/01/2019 white אמיר גולדברג 1 - 0 black דויד פינסקי
סיבוב 3 מארחת:   צורן ה' 3.5   1.0 אורחת:   מועדון אלרואד בוגרים א
שבת, 26/01/2019 black דניאל כחלון - - + white האדי נאסר
שבת, 26/01/2019 white עידו רוזנפלד 1 - 0 black מוחמד סמארה
שבת, 26/01/2019 black אמיר גולדברג 1 - 0 white לין נאסר
שבת, 26/01/2019 white יונתן סולומון 1 - 0 black חמזה בשארה
סיבוב 4 מארחת:   מועדון אלרואד בוגרים א 2.0   2.0 אורחת:   צורן ה'
שבת, 26/01/2019 black האדי נאסר + - - white דניאל כחלון
שבת, 26/01/2019 white מוחמד סמארה 0 - 1 black עידו רוזנפלד
שבת, 26/01/2019 black לין נאסר 1 - 0 white אמיר גולדברג
שבת, 26/01/2019 white חמזה בשארה 0 - 1 black יונתן סולומון
סיבוב 5 מארחת:   הפועל כפר סבא "צעירים" 1.5   3.0 אורחת:   צורן ה'
שבת, 09/02/2019 black איתן פייבישבסקי 0.5 - 0.5 white דניאל כחלון
שבת, 09/02/2019 white עלי בשארה 0 - 1 black ששון חריזמן
שבת, 09/02/2019 black אלון חכימיאן 1 - 0 white עידו רוזנפלד
שבת, 09/02/2019 white ארז אלפישר 0 - 1 black אמיר גולדברג
סיבוב 6 מארחת:   צורן ה' 3.5   1.0 אורחת:   הפועל כפר סבא "צעירים"
שבת, 09/02/2019 black דניאל כחלון 1 - 0 white איתן פייבישבסקי
שבת, 09/02/2019 white ששון חריזמן 1 - 0 black עלי בשארה
שבת, 09/02/2019 black עידו רוזנפלד 0 - 1 white אלון חכימיאן
שבת, 09/02/2019 white אמיר גולדברג 1 - 0 black ארז אלפישר
סיבוב 7 מארחת:   הפועל כפר סבא ע"ש נתן בלומקין 1.0   3.5 אורחת:   צורן ה'
שבת, 23/02/2019 black דניאל בלונדר 1 - 0 white דניאל כחלון
שבת, 23/02/2019 white ערן רסקין 0 - 1 black ששון חריזמן
שבת, 23/02/2019 black ינאי פרס 0 - 1 white עידו רוזנפלד
שבת, 23/02/2019 white אנדי קוטלירוף 0 - 1 black אמיר גולדברג
סיבוב 8 מארחת:   צורן ה' 3.0   1.5 אורחת:   הפועל כפר סבא ע"ש נתן בלומקין
שבת, 23/02/2019 black דניאל כחלון 0 - 1 white דניאל בלונדר
שבת, 23/02/2019 white ששון חריזמן 0.5 - 0.5 black ערן רסקין
שבת, 23/02/2019 black עידו רוזנפלד 1 - 0 white ינאי פרס
שבת, 23/02/2019 white אמיר גולדברג 1 - 0 black אנדי קוטלירוף
סיבוב 9 מארחת:   צורן ה' 4.0   0.5 אורחת:   הפועל כפר סבא "רעננים"
שבת, 09/03/2019 black דניאל כחלון + - - white מייק גליק
שבת, 09/03/2019 white ששון חריזמן 1 - 0 black יפתח פאוסט
שבת, 09/03/2019 black עידו רוזנפלד 1 - 0 white יהונתן בייטנר
שבת, 09/03/2019 white אמיר גולדברג 0.5 - 0.5 black עידו כהן
סיבוב 10 מארחת:   הפועל כפר סבא "רעננים" 1.0   3.5 אורחת:   צורן ה'
שבת, 09/03/2019 black מייק גליק - - + white דניאל כחלון
שבת, 09/03/2019 white יפתח פאוסט 0.5 - 0.5 black ששון חריזמן
שבת, 09/03/2019 black יהונתן בייטנר 0.5 - 0.5 white עידו רוזנפלד
שבת, 09/03/2019 white עידו כהן 0 - 1 black אמיר גולדברג
סיבוב 11 מארחת:   מתנ"ס תל מונד 3.5   1.0 אורחת:   צורן ה'
ד', 03/04/2019 black יעקב אבידר 1 - 0 white דניאל כחלון
ד', 03/04/2019 white אורי טרגן + - - black ששון חריזמן
ד', 03/04/2019 black איתי פריד 0 - 1 white עידו רוזנפלד
ד', 03/04/2019 white גור אבידר 1 - 0 black יונתן סולומון
סיבוב 12 מארחת:   צורן ה' 0.0   4.5 אורחת:   מתנ"ס תל מונד
ה', 04/04/2019 black דניאל כחלון - - + white יעקב אבידר
ה', 04/04/2019 white ששון חריזמן - - + black אורי טרגן
ה', 04/04/2019 black עידו רוזנפלד - - + white טל אקלר
ה', 04/04/2019 white יונתן סולומון - - + black ניר פריד
סיבוב 13 מארחת:   צורן ה' 0.5   4.0 אורחת:   צורן ד'
שבת, 18/05/2019 black דניאל כחלון 0 - 1 white אמנון בר-דוד
שבת, 18/05/2019 white ששון חריזמן 0 - 1 black יובל אבי-חן
שבת, 18/05/2019 black עידו רוזנפלד - - + white ארקדי שוורצמן
שבת, 18/05/2019 white אמיר גולדברג 0.5 - 0.5 black שילו קידר
סיבוב 14 מארחת:   צורן ד' 4.0   0.5 אורחת:   צורן ה'
שבת, 18/05/2019 black אמנון בר-דוד 1 - 0 white דניאל כחלון
שבת, 18/05/2019 white יובל אבי-חן 1 - 0 black ששון חריזמן
שבת, 18/05/2019 black ארקדי שוורצמן + - - white עידו רוזנפלד
שבת, 18/05/2019 white שילו קידר 0.5 - 0.5 black אמיר גולדברג
סיבוב 15 מארחת:   צורן ג' 2.0   2.0 אורחת:   צורן ה'
שבת, 01/06/2019 black שחר הוכשטד 1 - 0 white דניאל כחלון
שבת, 01/06/2019 white נמרוד רווח 0 - 1 black ששון חריזמן
שבת, 01/06/2019 black יעקב פוראזני + - - white עידו רוזנפלד
שבת, 01/06/2019 white מקסים סופינסקי 0 - 1 black אמיר גולדברג
סיבוב 16 מארחת:   צורן ה' 2.0   2.0 אורחת:   צורן ג'
שבת, 01/06/2019 black דניאל כחלון 0 - 1 white שחר הוכשטד
שבת, 01/06/2019 white ששון חריזמן 1 - 0 black נמרוד רווח
שבת, 01/06/2019 black עידו רוזנפלד - - + white יעקב פוראזני
שבת, 01/06/2019 white אמיר גולדברג 1 - 0 black מקסים סופינסקי
סיבוב 17 מארחת:   צורן ה' 1.0   3.5 אורחת:   הפועל כפר סבא י"ט
שבת, 15/06/2019 black דניאל כחלון - - + white תומר גילעד
שבת, 15/06/2019 white ששון חריזמן 0 - 1 black נועם בוטון
שבת, 15/06/2019 black עידו רוזנפלד 0 - 1 white יואב וייסבוך
שבת, 15/06/2019 white אמיר גולדברג 1 - 0 black הראל שלו
סיבוב 18 מארחת:   הפועל כפר סבא י"ט 2.0   2.0 אורחת:   צורן ה'
שבת, 15/06/2019 black תומר גילעד + - - white דניאל כחלון
שבת, 15/06/2019 white נועם בוטון 0 - 1 black ששון חריזמן
שבת, 15/06/2019 black יואב וייסבוך 1 - 0 white עידו רוזנפלד
שבת, 15/06/2019 white הראל שלו 0 - 1 black אמיר גולדברג
היסטורית הופעות:
שם הקבוצהתחרותמועדוןמפגשים נקודותמקום
צורן ה' ג' שרון 2019 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1838.5 41.0 5
צורן ה' ג' שרון 2018 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1418.5 19.0 7
צורן ה' ג' שרון 2017 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1225.0 28.0 4
צורן ה' ג' שרון 2016 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1219.5 20.5 5
צורן ה' ג' שרון 2015 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1425.0 27.0 5
צורן ה' ג' שרון 2014 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1624.5 26.5 8
צורן ה' ג' שרון 2013 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1415.5 17.0 7
צורן ה' ג' שרון 2012 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1638.5 42.5 4
צורן ה' ג' שרון 2011 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 2233.0 35.0 10
צורן ה' ג' שרון 2010 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1815.0 15.0 9
צורן ה' ג' שרון 2009 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1415.5 16.0 8
צורן ה' ג' שרון 2008 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1815.0 15.0 10
צורן ה' גביע ח"י כפר סבא ליגה ג מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 712.0 12.0 5
צורן ה' ג' שרון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1130.5 34.5 3
צורן ה' ג' שרון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1017.5 16.0 6
צורן ה' ג' חיפה מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 910.5 9.5 9
צורן ה' ג' צפון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 919.0 17.0 5
צורן ה' ג' צפון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1020.0 18.0 5
צורן ה' ג' קריות מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 814.5 12.5 6
צורן ה' ג' חיפה מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1024.0 21.5 2
צורן ה' ג' צפון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1015.5 13.5 8
צורן ה' ג' קריות מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1121.0 17.0 7
צורן ה' ד' קריות מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 921.5 16.5 3