901 צורן ה'






ליגה ג' צפון

מקום משחקים: רח' החרוב פינת ההדרים, צורן

מפגשים: 10
נקודות: 13.5
מקום: 8

אנשי קשר

שחקןטלפוןטלפון נוסףניידדוא"ל
בוטביניק רומן 09-8947337 052-6424321 romb1951@gmail.com

הרכב הקבוצה

לוח #מספר שחקןשםמד כושרתוצאה
19654 נגירניק משה 1549
2.5/5 (+2-2=1)
210178 אלכסנדרוב ולדימיר 1669
2.0/4 (+1-1=2)
310457 מונדשיין ירחמיאל 1679
4.0/8 (+2-2=4)
410723 קימלמן יעקב 1678
4.0/9 (+4-5=0)
510724 לבדינסקי מרק 1739
3.0/10 (+2-6=2)
610728 שניידרמן אדוארד 0
0.0/1 (+0-1=0)
711949 גורלוב איליה 0
0.0/3 (+0-3=0)

משחקים

סיבוב 1 מארחת:   צורן ה' 0.5   3.5 אורחת:   הפועל קרית ים ג'
שבת, 01/01/2000 black מרק לבדינסקי 0 - 1 white לב פיינשטיין
שבת, 01/01/2000 white ירחמיאל מונדשיין 0 - 1 black ויקטור ברזובסקי
שבת, 01/01/2000 black ולדימיר אלכסנדרוב 0.5 - 0.5 white אנטולי פוליאק
שבת, 01/01/2000 white איליה גורלוב 0 - 1 black ויקטור קנוך
סיבוב 2 מארחת:   צורן ה' 4.0   0.0 אורחת:   קדימה מדע נהריה א'
שבת, 01/01/2000 black מרק לבדינסקי 1 - 0 white מירון גורביץ
שבת, 01/01/2000 white ירחמיאל מונדשיין 1 - 0 black עידו משה
שבת, 01/01/2000 black יעקב קימלמן 1 - 0 white יוסי גיבלי
שבת, 01/01/2000 white ולדימיר אלכסנדרוב 1 - 0 black חנן דרור
סיבוב 3 מארחת:   הפועל "גמביט" קרית ביאליק ה' 1.5   2.5 אורחת:   צורן ה'
שבת, 01/01/2000 black קוסטיה ברשד 0 - 1 white מרק לבדינסקי
שבת, 01/01/2000 white שי (סלבה) גרשטיין 0.5 - 0.5 black ירחמיאל מונדשיין
שבת, 01/01/2000 black שלמה רז 0 - 1 white יעקב קימלמן
שבת, 01/01/2000 white אנה פסקין 1 - 0 black ולדימיר אלכסנדרוב
סיבוב 6 מארחת:   צורן ה' 2.0   2.0 אורחת:   הפועל עכו
שבת, 01/01/2000 black מרק לבדינסקי 0 - 1 white זאב סידר
שבת, 01/01/2000 white ירחמיאל מונדשיין 0 - 1 black אריה ביקמן
שבת, 01/01/2000 black יעקב קימלמן 1 - 0 white ולדימיר ברוזגל
שבת, 01/01/2000 white משה נגירניק 1 - 0 black ברוך גרנוביטר
סיבוב 7 מארחת:   קדימה מדע נהריה ב' 3.5   0.5 אורחת:   צורן ה'
שבת, 01/01/2000 black רומן אברוטין 0.5 - 0.5 white מרק לבדינסקי
שבת, 01/01/2000 white איסק בונדר 1 - 0 black יעקב קימלמן
שבת, 01/01/2000 black ולרי שיפרין 1 - 0 white איליה גורלוב
שבת, 01/01/2000 white ליאוניד סורקוב 1 - 0 black משה נגירניק
סיבוב 8 מארחת:   צורן ה' 1.5   2.5 אורחת:   תקוותנו נהריה צעירים
שבת, 01/01/2000 black מרק לבדינסקי 0 - 1 white ולדימיר פרייפלד
שבת, 01/01/2000 white ירחמיאל מונדשיין 0.5 - 0.5 black רנה לוי
שבת, 01/01/2000 black יעקב קימלמן 1 - 0 white אלדר יגר
שבת, 01/01/2000 white אדוארד שניידרמן 0 - 1 black יפים שוורץ
סיבוב 9 מארחת:   קדימה מדע נהריה ג' 2.5   1.5 אורחת:   צורן ה'
שבת, 01/01/2000 black לב אלפרוביץ 0.5 - 0.5 white מרק לבדינסקי
שבת, 01/01/2000 white יוסף גוזמן 1 - 0 black יעקב קימלמן
שבת, 01/01/2000 black גדעון רודה 1 - 0 white איליה גורלוב
שבת, 01/01/2000 white אורנה מרמוביץ 0 - 1 black משה נגירניק
סיבוב 10 מארחת:   צורן ה' 1.0   3.0 אורחת:   אליצור קרית שמואל ג'
שבת, 01/01/2000 black מרק לבדינסקי 0 - 1 white אושרי חיים
שבת, 01/01/2000 white ירחמיאל מונדשיין 1 - 0 black יהודה פישר
שבת, 01/01/2000 black יעקב קימלמן 0 - 1 white אריה בר-שלום
שבת, 01/01/2000 white משה נגירניק 0 - 1 black שי לחמיש
סיבוב 11 מארחת:   הפועל "גמביט" קרית ביאליק ד' 3.0   1.0 אורחת:   צורן ה'
שבת, 01/01/2000 black דימיטרי נינבורג 1 - 0 white מרק לבדינסקי
שבת, 01/01/2000 white אריק הוכמן 0.5 - 0.5 black ירחמיאל מונדשיין
שבת, 01/01/2000 black פיליפ זלצין 1 - 0 white יעקב קימלמן
שבת, 01/01/2000 white סלבה אירז'נסקי 0.5 - 0.5 black משה נגירניק
היסטורית הופעות:
שם הקבוצהתחרותמועדוןמפגשים נקודותמקום
צורן ה' ג' שרון 2019 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1838.5 41.0 5
צורן ה' ג' שרון 2018 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1418.5 19.0 7
צורן ה' ג' שרון 2017 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1225.0 28.0 4
צורן ה' ג' שרון 2016 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1219.5 20.5 5
צורן ה' ג' שרון 2015 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1425.0 27.0 5
צורן ה' ג' שרון 2014 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1624.5 26.5 8
צורן ה' ג' שרון 2013 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1415.5 17.0 7
צורן ה' ג' שרון 2012 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1638.5 42.5 4
צורן ה' ג' שרון 2011 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 2233.0 35.0 10
צורן ה' ג' שרון 2010 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1815.0 15.0 9
צורן ה' ג' שרון 2009 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1415.5 16.0 8
צורן ה' ג' שרון 2008 מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1815.0 15.0 10
צורן ה' גביע ח"י כפר סבא ליגה ג מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 712.0 12.0 5
צורן ה' ג' שרון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1130.5 34.5 3
צורן ה' ג' שרון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1017.5 16.0 6
צורן ה' ג' חיפה מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 910.5 9.5 9
צורן ה' ג' צפון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 919.0 17.0 5
צורן ה' ג' צפון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1020.0 18.0 5
צורן ה' ג' קריות מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 814.5 12.5 6
צורן ה' ג' חיפה מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1024.0 21.5 2
צורן ה' ג' צפון מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1015.5 13.5 8
צורן ה' ג' קריות מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 1121.0 17.0 7
צורן ה' ד' קריות מועדון שחמט צורן ע"ש מ. בוטביניק 921.5 16.5 3