2270 עתודת ראשון לציון






ליגה נוער מחוזית רחובות 2017

מקום משחקים: שד' בן-גוריון 42

מפגשים: 10
נקודות: 28.5
מקום: 2

אנשי קשר

שחקןתפקידטלפוןטלפון נוסףניידדוא"ל
קגנסקי גלב אחראי הקבוצה 054-5813743 grossmeister@gmail.com
אשכנזי אתי אחראי הקבוצה 0523928215 ethyash@gmail.com

הרכב הקבוצה

לוח #מספר שחקןשםמד כושרתוצאה
124951 ליניק דניאל 1507
7.0/10 (+7-3=0)
2192878 ראיקו גל 1400
0.5/5 (+0-4=1)
325200 קרמר רן 1251
0.0/0 (+0-0=0)
425016 נודלמן ליאור 1292
1.0/1 (+1-0=0)
524860 אובסינסקי יונתן 1346
1.0/4 (+1-3=0)
625056 כהן צמח מאור 1374
3.5/4 (+3-0=1)
725014 כהן צמח יובל 1378
3.0/5 (+3-2=0)
8192712 לייב יוני 1340
4.5/6 (+4-1=1)
925286 ליניק שחר 1212
0.0/0 (+0-0=0)
1025949 נאוי גפן 1221
0.0/0 (+0-0=0)
1125945 מירצ'בסקי סטיבן 1224
0.0/0 (+0-0=0)
12192742 בוחניק כפיר 1251
1.0/1 (+1-0=0)
1325940 פונטה אורי 1209
0.0/0 (+0-0=0)
1424030 פליישמן יואב 1308
0.0/0 (+0-0=0)
1525682 מדני בס דוד 1334
0.0/0 (+0-0=0)
16192711 גורנביין מיכל 1399
4.0/4 (+4-0=0)

משחקים

סיבוב 1 מארחת:   נערי ראשון לציון ה' 2.0   2.0 אורחת:   נערי ראשל"צ ו'
שבת, 15/10/2016 black בני לב 0 - 1 white דניאל ליניק
שבת, 15/10/2016 white ליאור ליסקר 1 - 0 black גל ראיקו
שבת, 15/10/2016 black לירון חתוקה 1 - 0 white יונתן אובסינסקי
שבת, 15/10/2016 white ניר גולדשטיין 0 - 1 black יוני לייב
סיבוב 2 מארחת:   נערי ראשל"צ ו' 3.5   1.0 אורחת:   נערי ראשון לציון ה'
שבת, 15/10/2016 black דניאל ליניק 1 - 0 white בני לב
שבת, 15/10/2016 white גל ראיקו 0 - 1 black ליאור ליסקר
שבת, 15/10/2016 black יונתן אובסינסקי 1 - 0 white לירון חתוקה
שבת, 15/10/2016 white מיכל גורנביין 1 - 0 black ניר גולדשטיין
סיבוב 3 מארחת:   נערי ראשל"צ ו' 4.5   0.0 אורחת:   בית ספר רחובות לשחמט ה'
ה', 03/11/2016 black דניאל ליניק 1 - 0 white שחר אסתנובסקי
ה', 03/11/2016 white יובל כהן צמח 1 - 0 black עמיחי פלדמן
ה', 03/11/2016 black יוני לייב 1 - 0 white אסתר שרמן
ה', 03/11/2016 white כפיר בוחניק 1 - 0 black יובל אוסקר
סיבוב 4 מארחת:   בית ספר רחובות לשחמט ה' 1.5   3.0 אורחת:   נערי ראשל"צ ו'
ה', 03/11/2016 black שחר אסתנובסקי 0 - 1 white דניאל ליניק
ה', 03/11/2016 white עמיחי פלדמן 0.5 - 0.5 black גל ראיקו
ה', 03/11/2016 black אסתר שרמן 0 - 1 white מאור כהן צמח
ה', 03/11/2016 white יובל אוסקר 1 - 0 black יובל כהן צמח
סיבוב 5 מארחת:   פורת ותיקים 3.5   1.0 אורחת:   נערי ראשל"צ ו'
שבת, 12/11/2016 black יניר וייסלר 1 - 0 white דניאל ליניק
שבת, 12/11/2016 white טאו לוסטיגמן 1 - 0 black יונתן אובסינסקי
שבת, 12/11/2016 black איתמר שטקלר 1 - 0 white יוני לייב
שבת, 12/11/2016 white יונתן שמחייב 0 - 1 black מיכל גורנביין
סיבוב 6 מארחת:   נערי ראשל"צ ו' 0.5   4.0 אורחת:   פורת ותיקים
שבת, 12/11/2016 black דניאל ליניק 0 - 1 white יניר וייסלר
שבת, 12/11/2016 white גל ראיקו 0 - 1 black טאו לוסטיגמן
שבת, 12/11/2016 black יונתן אובסינסקי 0 - 1 white איתמר שטקלר
שבת, 12/11/2016 white יוני לייב 0.5 - 0.5 black מאי שרעבי
סיבוב 7 מארחת:   נערי ראשל"צ ו' 4.5   0.0 אורחת:   בי"ס לשחמט עיריית רחובות ד'
שבת, 26/11/2016 black דניאל ליניק 1 - 0 white עומר מרכוס
שבת, 26/11/2016 white מאור כהן צמח 1 - 0 black נועם קטנוב
שבת, 26/11/2016 black יובל כהן צמח 1 - 0 white עילאי לייקין
שבת, 26/11/2016 white מיכל גורנביין 1 - 0 black אלון מרכוס
סיבוב 8 מארחת:   בי"ס לשחמט עיריית רחובות ד' 1.0   3.5 אורחת:   נערי ראשל"צ ו'
שבת, 26/11/2016 black עומר מרכוס 0 - 1 white דניאל ליניק
שבת, 26/11/2016 white נועם קטנוב 1 - 0 black גל ראיקו
שבת, 26/11/2016 black עילאי לייקין 0 - 1 white מאור כהן צמח
שבת, 26/11/2016 white אלון מרכוס 0 - 1 black יובל כהן צמח
סיבוב 9 מארחת:   פורת צעירים 0.5   4.0 אורחת:   נערי ראשל"צ ו'
שבת, 17/12/2016 black דורי רובינשטיין 0 - 1 white דניאל ליניק
שבת, 17/12/2016 white יואב רובינשטיין 0 - 1 black ליאור נודלמן
שבת, 17/12/2016 black ארד לוין 0.5 - 0.5 white מאור כהן צמח
שבת, 17/12/2016 white זהר ירוחים 0 - 1 black יוני לייב
סיבוב 10 מארחת:   נערי ראשל"צ ו' 2.0   2.0 אורחת:   פורת צעירים
שבת, 17/12/2016 black דניאל ליניק 0 - 1 white דורי רובינשטיין
שבת, 17/12/2016 white יובל כהן צמח 0 - 1 black יואב רובינשטיין
שבת, 17/12/2016 black יוני לייב 1 - 0 white ארד לוין
שבת, 17/12/2016 white מיכל גורנביין 1 - 0 black זהר ירוחים