1535 בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב'






ליגה נוער ארצית שפלה 2012

מקום משחקים: רח' הנביאים 8, רחובות (ליד יד שרה )

מפגשים: 14
נקודות: 41.5
מקום: 3

אנשי קשר

שחקןתפקידטלפוןטלפון נוסףניידדוא"ל
מיכלבסקי אלכסנדר אחראי הקבוצה 077-3370327 050-7426630 [email protected]
פרדקין אלכסנדר ממלא מקום אחראי קבוצה 08-9352852 050-7771576
פרחוב יבגני ממלא מקום אחראי קבוצה 0509530913 050-9530913 [email protected]

הרכב הקבוצה

לוח #מספר שחקןשםמד כושרתוצאה
120736 גורודצקי דוד 2515
5.0/7 (+4-1=2)
219512 פלדמן אנטוני-שון 2074
1.5/6 (+0-3=3)
321746 פרחוב יאיר 2499
5.5/10 (+4-3=3)
419569 בורוחובסקי רון 1927
5.5/9 (+5-3=1)
519476 אבנד עילי 1935
7.5/10 (+6-1=3)
621726 קרת אורן 2111
7.5/9 (+7-1=1)
719494 זולטי רועי 1659
0.0/1 (+0-1=0)
822473 גורודצקי מתן 2350
0.0/0 (+0-0=0)
920150 רושל איתי 1423
0.0/0 (+0-0=0)
1021095 זולטי עידו 1585
0.0/0 (+0-0=0)
1119624 ויגדרוביץ יולי 1249
0.0/0 (+0-0=0)
1222789 קוגן רוברט 1258
0.0/0 (+0-0=0)

משחקים

סיבוב 5 מארחת:   בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' - פרשה 4.0   0.5 אורחת:   פורת ותיקים - פרשה
שבת, 12/11/2011 black דוד גורודצקי 0.5 - 0.5 white אביעד אהרון
שבת, 12/11/2011 white רון בורוחובסקי 1 - 0 black לירי אחאי
שבת, 12/11/2011 black עילי אבנד 1 - 0 white רז טרקל
שבת, 12/11/2011 white אורן קרת 1 - 0 black ניצן אלוני
סיבוב 6 מארחת:   בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' - פרשה 1.5   3.0 אורחת:   פורת ותיקים - פרשה
שבת, 12/11/2011 black יאיר פרחוב 0 - 1 white אביעד אהרון
שבת, 12/11/2011 white עילי אבנד 0.5 - 0.5 black לירי אחאי
שבת, 12/11/2011 black אורן קרת 1 - 0 white רז טרקל
שבת, 12/11/2011 white רועי זולטי 0 - 1 black ניצן אלוני
סיבוב 7 מארחת:   פורת צעירים - פרשה 0.5   4.0 אורחת:   בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' - פרשה
שבת, 19/11/2011 black דור טיקטין 0 - 1 white דוד גורודצקי
שבת, 19/11/2011 white גיא פרץ 0 - 1 black יאיר פרחוב
שבת, 19/11/2011 black הדר אביסרה 0.5 - 0.5 white עילי אבנד
שבת, 19/11/2011 white ליאור פרץ 0 - 1 black אורן קרת
סיבוב 8 מארחת:   פורת צעירים - פרשה 1.0   3.5 אורחת:   בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' - פרשה
שבת, 19/11/2011 black דור טיקטין 1 - 0 white דוד גורודצקי
שבת, 19/11/2011 white גיא פרץ 0 - 1 black יאיר פרחוב
שבת, 19/11/2011 black הדר אביסרה 0 - 1 white עילי אבנד
שבת, 19/11/2011 white ליאור פרץ 0 - 1 black אורן קרת
סיבוב 12 מארחת:   בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' - פרשה 3.0   1.5 אורחת:   פנתרות ראשון לציון - פרשה
שבת, 03/12/2011 black דוד גורודצקי - - + white עדי פדרובסקי
שבת, 03/12/2011 white אנטוני-שון פלדמן 0.5 - 0.5 black מיכל להב
שבת, 03/12/2011 black יאיר פרחוב 0.5 - 0.5 white יובל בן-שושן
שבת, 03/12/2011 white עילי אבנד 0.5 - 0.5 black ג'ני פאר
היסטורית הופעות:
שם הקבוצהתחרותמועדוןמפגשים נקודותמקום
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית דרום 2022 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 714.0 15.0 5
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' ארצית לנוער מרכז - בית א' 2021 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 35.0 5.5 2
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער עילית דרום 2020 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 76.5 7.5 7
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער עילית דרום 2019 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 715.0 16.0 4
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית מזרח 2018 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 621.5 24.5 1
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית דרום 2017 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 719.5 22.0 3
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' הצלבה נוער עילית 2016 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 12.0 2.0 4
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער עילית דרום 2016 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 710.0 11.0 7
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית מבחני עליה 2015 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 410.0 11.0 4
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית שפלה 2015 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1033.0 37.5 1
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית שפלה 2014 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1022.0 24.5 3
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית הצלבה 2013 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 24.0 4.0 3
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית שפלה 2013 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1240.5 46.0 1
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית שפלה 2012 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1436.5 41.5 3
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער מבחנים 2011 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 24.0 4.0 4
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית מרכז 2011 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1447.5 54.0 1
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית מרכז 2010 מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1222.0 24.5 6
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית דרום א' מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1016.5 18.5 5
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית דרום - מהיר מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1023.0 23.0 3
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית דרום ב' מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 611.0 11.5 2
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' ארצית שלב 1 - מחוז דרום מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1014.5 14.5 4
בי"ס לשחמט עיריית רחובות ב' נוער ארצית דרום מועדון השחמט צפריר הובר רחובות 1025.5 29.0 2