בוגרים 2024 מבחנים

הצלבות

תאריך יום חול 06/06/2024, תאריך יום שבת 08/06/2024
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
30 08/06/2024 כפירים ראשון לציון ע"ש מקס מיט מבחנים מלכי מכבי אטיוד ר"ג מבחנים כפירים ראשון לציון ע"ש מקס מיט מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 20/06/2024, תאריך יום שבת 22/06/2024
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 06/06/2024 אליצור ירושלים - ע"ש אבידן גנטשר מבחנים הפועל עירוני "שמשון" אשקלון מבחנים אליצור ירושלים - ע"ש אבידן גנטשר מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
2 06/06/2024 בוגרי "אלכסנדר" הרצליה מבחנים מכבי "שמואל" קרית ים ב' מבחנים בוגרי "אלכסנדר" הרצליה מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
3 29/06/2024 עתיד אשדוד מבחנים כפירים ראשון לציון ע"ש מקס מיט מבחנים עתיד אשדוד מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
4 06/06/2024 מועדון שחמט הפועל פתח תקוה י"א מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים מועדון שחמט הפועל פתח תקוה י"א מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
8 24/06/2024 ירושחמט ע"ש אוליביה ברייזכר מבחנים הפועל עמק הירדן - טבריה ב' מבחנים ירושחמט ע"ש אוליביה ברייזכר מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
9 08/06/2024 מועדון שחמט אשדוד - בת ים א מבחנים מועדון השחמט באר שבע י"א מבחנים מועדון שחמט אשדוד - בת ים א מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
10 06/06/2024 מכבי "שמואל" קרית ים ד' מבחנים מכבי "שמואל" קרית ים ג' מבחנים מכבי "שמואל" קרית ים ד' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
11 06/06/2024 רעננה ד' מבחנים הפועל זמארין ב' זכרון יעקב-מרכז למצוינות בשחמט מבחנים רעננה ד' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
12 08/06/2024 לוחמי מכבי אטיוד ר"ג מבחנים פרס נובל ראשל"צ ע"ש חיים וולך מבחנים לוחמי מכבי אטיוד ר"ג מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
13 08/06/2024 מועדון אלרואד בוגרים א מבחנים עתודת מכבי אטיוד רמת גן מבחנים מועדון אלרואד בוגרים א מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
14 06/06/2024 מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ט' מבחנים עירוני מודיעין ב' מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ט' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
25 שבת: 22/06/2024
יום חול: 20/06/2024
מקום 1 בליגה ליגה ג' המגזר הדרוזי 2024 מקום 1 בליגה ליגה ג' כרמל 2024 המפגש טרם נקבע מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 20/06/2024, תאריך יום שבת 22/06/2024
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 20/06/2024 הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקי מבחנים בוגרי "אלכסנדר" הרצליה מבחנים הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקי מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
6 12/07/2024 ווסק ע"ש גיא ויובל ויינר ז"ל אשקלון מבחנים כפירים ראשון לציון ע"ש מקס מיט מבחנים ווסק ע"ש גיא ויובל ויינר ז"ל אשקלון מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
7 20/06/2024 מכבי אטיוד רמ"ג ג' מבחנים מועדון שחמט הפועל פתח תקוה י"א מבחנים מכבי אטיוד רמ"ג ג' מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
15 22/06/2024 מועדון השחמט באר שבע ט"ו מבחנים מועדון שחמט אשדוד - בת ים א מבחנים מועדון השחמט באר שבע ט"ו מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
16 20/06/2024 אליצור רמת פולג א' נתניה מבחנים רעננה ד' מבחנים אליצור רמת פולג א' נתניה מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
17 20/06/2024 אליצור שומרון ע"ש יעקב זילברשץ מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ט' מבחנים אליצור שומרון ע"ש יעקב זילברשץ מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
18 26/07/2024 פרס נובל ראשל"צ ע"ש חיים וולך מבחנים רצים קריית אונו מבחנים פרס נובל ראשל"צ ע"ש חיים וולך מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
19 22/06/2024 הפועל כפר סבא ע"ש ולדי וייסמן מבחנים עתודת מכבי אטיוד רמת גן מבחנים הפועל כפר סבא ע"ש ולדי וייסמן מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 20/06/2024 מכבי "שמואל" קרית ים ג' מבחנים נאנא יקנעם א' מבחנים מכבי "שמואל" קרית ים ג' מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'