בוגרים 2018 מבחנים

הצלבות

תאריך יום חול 31/05/2018, תאריך יום שבת 02/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 31/05/2018 אס"א ירושלים ג' אליצור פתח תקוה הדר גנים אס"א ירושלים ג' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
2 31/05/2018 הפועל גמביט לקידום השחמט בקריות מועדון שחמט חיפה-נשר א הפועל גמביט לקידום השחמט בקריות מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
3 31/05/2018 מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח אליצור ש"ל סביון ב' מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח נשארת בליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
4 31/05/2018 מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ד' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' נשארת בליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 07/06/2018, תאריך יום שבת 09/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 07/06/2018 אס"א ירושלים ג' מועדון השחמט באר שבע ה' אס"א ירושלים ג' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
6 09/06/2018 עתיד אשדוד אס"א ת"א א' עתיד אשדוד מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
7 07/06/2018 מועדון שחמט חיפה-נשר א עירוני ת"א ע"ש צ'רניאק מועדון שחמט חיפה-נשר א מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
8 14/06/2018 מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מועדון השחמט עצמה מעלות ב' מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
9 09/06/2018 הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר וותיקי מכבי אטיוד ר"ג הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
10 07/06/2018 הפועל גבעת שמואל ב' עתודת "יצחק" הרצליה הפועל גבעת שמואל ב' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
11 07/06/2018 אליצור פתח תקוה מרכז א' צפריר רחובות ג' אליצור פתח תקוה מרכז א' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
12 07/06/2018 חיל אויר / ראשון לציון אס"א ירושלים ד' חיל אויר / ראשון לציון מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
13 07/06/2018 מועדון השחמט אשדוד י"ז מועדון השחמט באר שבע ו' מועדון השחמט אשדוד י"ז מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
14 28/06/2018 עירוני ת"א ע"ש צ'רניאק מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ב' עירוני ת"א ע"ש צ'רניאק מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
15 21/06/2018 אס"א ת"א א' אליצור מועדון שחמט שוהם א' אס"א ת"א א' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
16 28/06/2018 צפריר רחובות ב' אס"א ירושלים ג' צפריר רחובות ב' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
17 21/06/2018 מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח חיל אויר / ראשון לציון מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
18 21/06/2018 מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
19 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע כ"ז מועדון השחמט אשדוד י"ז מועדון השחמט באר שבע כ"ז מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 21/06/2018 עתודת "יצחק" הרצליה דינמו פרדס חנה / כרכור מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
21 23/06/2018 אס"א בר"ג וותיקי מכבי אטיוד ר"ג אס"א בר"ג מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
22 21/06/2018 גן המושבה ראשל"צ ע"ש מקס מיט אליצור פתח תקוה מרכז א' גן המושבה ראשל"צ ע"ש מקס מיט מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ג'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
23 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע כ"ב מועדון השחמט באר שבע ח' מועדון השחמט באר שבע כ"ב מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
24 28/06/2018 ירושחמט גבעת משואה בי"ס לשחמט ב' הפועל עירוני אשקלון ירושחמט גבעת משואה מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
27 21/06/2018 אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל נבחרת שחמטבריה א' אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
25 21/06/2018 אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים אליצור פתח תקוה נערים ד' אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'
26 23/06/2018 הפועל כפר סבא 100 אריות עירוני ת"א הפועל כפר סבא 100 מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
28 21/06/2018 אס"א ת"א ט' אליצור מועדון שחמט שוהם ה' אס"א ת"א ט' מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
29 21/06/2018 הפועל עירוני ב' בת-ים מתנ"ס זאמרין שחמט זיכרון יעקב הפועל עירוני ב' בת-ים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'