בוגרים 2018 מבחנים

הצלבות

תאריך יום חול 31/05/2018, תאריך יום שבת 02/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 31/05/2018 אס"א ירושלים ג' אליצור פתח תקוה הדר גנים אס"א ירושלים ג' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
2 31/05/2018 הפועל גמביט קרית ים / קרית ביאליק מועדון שחמט חיפה-נשר א הפועל גמביט קרית ים / קרית ביאליק מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
3 31/05/2018 מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים אליצור ש"ל-ג"ת/סביון ב' מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים נשארת בליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
4 31/05/2018 מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ד' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים נשארת בליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 07/06/2018, תאריך יום שבת 09/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 07/06/2018 אס"א ירושלים ג' מועדון שחמט באר שבע ל"א אס"א ירושלים ג' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
6 09/06/2018 עתיד אשדוד אס"א ת"א ב' מבחנים עתיד אשדוד מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
7 07/06/2018 מועדון שחמט חיפה-נשר א עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מועדון שחמט חיפה-נשר א מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
8 14/06/2018 מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מועדון השחמט עוצמה מעלות ב' מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
9 09/06/2018 הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר נערי מכבי אטיוד ר"ג הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
10 07/06/2018 הפועל גבעת שמואל ב' עתודת "יצחק" הרצליה הפועל גבעת שמואל ב' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
11 07/06/2018 אליצור פתח תקוה מרכז א' צפריר רחובות ג' אליצור פתח תקוה מרכז א' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
12 07/06/2018 חיל אויר / ראשון לציון אס"א ירושלים ד' חיל אויר / ראשון לציון מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
13 07/06/2018 מועדון השחמט אשדוד י"ז מועדון השחמט באר שבע ט"ז מועדון השחמט אשדוד י"ז מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
14 28/06/2018 עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ב' עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
15 21/06/2018 אס"א ת"א ב' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם א' אס"א ת"א ב' מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
16 28/06/2018 צפריר רחובות ב' אס"א ירושלים ג' צפריר רחובות ב' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
17 21/06/2018 מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים חיל אויר / ראשון לציון מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
18 21/06/2018 מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
19 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע י"ב מועדון השחמט אשדוד י"ז מועדון השחמט באר שבע י"ב מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 21/06/2018 עתודת "יצחק" הרצליה דינמו פרדס חנה / כרכור מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
21 23/06/2018 אס"א בר"ג נערי מכבי אטיוד ר"ג אס"א בר"ג מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
22 21/06/2018 הפועל גן המושבה ראשון לציון אליצור פתח תקוה מרכז א' הפועל גן המושבה ראשון לציון מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ג'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
23 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מועדון שחמט באר שבע ל"ז מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
24 28/06/2018 ירושחמט מבשרת ציון בי"ס לשחמט ב' הפועל עירוני אשקלון ירושחמט מבשרת ציון מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
27 21/06/2018 אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל מבחנים נבחרת שחמטבריה א' אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
25 21/06/2018 אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים אליצור פתח תקוה נערים ד' אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'
26 23/06/2018 הפועל כפר סבא י"ד אריות עירוני ת"א הפועל כפר סבא י"ד מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
28 21/06/2018 אס"א ת"א ט' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם ה' אס"א ת"א ט' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
29 21/06/2018 הפועל עירוני ב' בת-ים מתנ"ס זאמרין שחמט זיכרון יעקב הפועל עירוני ב' בת-ים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'