חברי הנהלה
צביקה ברקאי* - יו"ר [email protected] 054-6733689
אילנה דויד* - מ"מ יו"ר [email protected] 052-6643400
דן קליסקי- סגן היו"ר [email protected] 054-3975345
אירנה שטיין [email protected] 054-575192997710388
אנטולי גרינפלד [email protected] 054-4718395077-5243989
נחום מאוטנר [email protected] 052-5376214
משה שלו [email protected] 050-8557766
עדי להב [email protected] 054-6752415
אלון שולמן [email protected] 052-6292020
רענן פלאי [email protected] 053-2503390
אלי אוריצקי [email protected] 050-5576080 08-6277431
יבגניה גרינברג [email protected] 050-6253266
אלכס פולג [email protected] 054-4497039 03-9026357
אלכס ראזניקוב [email protected] 050-761542604-8704617
עופר כהן [email protected] 054-8043113
בית דין עליון
פרופ' דני מור - נשיא בית הדין
פרופ' פרנקל דוד - מ"מ אב בית הדין
עו"ד גיא הורביץ
עו"ד רן עמיאל
עו"ד סיני קהת
עו"ד אסתי מנדל
ועדת מחוננים
ידעאל סטפק - יו"ר
ישראל גלפר
מיכאל קלינבורג
אילנה דויד
בוטביניק איליה
דן קליסקי
ועדת ביקורת
בני טמיר- יו"ר
אסף מירוז
אייל אורן
אבנר לוי
מורדכי שורק
ועדת תקנון
אלכס פינקל - יו"ר
גיל ברוחובסקי
אלון שולמן
דוד גדסי
עופר כהן-חדד
משה שלו
ועדת משמעת
דן מלכיאלי - יו"ר
צבי אורטנברג
טל חיימוביץ
סיוון חדד
נתן ברנשטיין
אלי בקר
דוד גדסי
תחרויות אונליין
ישראל גלפר - יו"ר
יבגני פוסטני
עידו בן-ארצי
גיל בורוחובסקי
שאול ויינשטיין
ועדת כספים
עופר כהן-חדד - יו"ר
דוד גדסי
ניר מנדלבוים
עמוס קורן
רענן פלאי
מנהלת הליגה
גיל ברוחובסקי - מ"מ יו"ר
עידן לביא
יואל תמנליס
יבגני קרסיק
עמירם קפלן
ועדת אתיקה
אריק אלדר - יו"ר
ידעאל סטפק
אלון שולמן
יבגניה גרינברג
ועדת סניורים
נתן בירנבויים - יו"ר
לאון לדרמן
אלמוג בורשטיין
יואל תמנליס
משה דרמר
ועדת קשרי חוץ
ידעאל סטפק - יו"ר
אלמוג בורשטיין
אלון שולמן
אלכס ראזניקוב
ועדת מכרזים
אלכס ראזניקוב - יו"ר
גיל בורוחובסקי
עידו אורן
אנטולי גרינפלד
אביב בר
רמי בקיש
יבגני פרחוב
מאיר פז
ועדת החוקה והשיפוט
אלמוג בורשטיין - יו"ר
ד"ר שלמה קנדלשיין
מלכיאל פרץ
רם סופר
אמי קיזר
ועדת נשים
אולגה וולקוב – יו"ר
יוליה גיטין
אירנה שטיין
מתן פולג
מאיר פז
שאול ויינשטיין
ועדת תחרויות ודירוג
טל חיימוביץ - יו"ר
אורי בלאס - "מומחה דירוג"
נתן בירנבוים
ליאור גל
אלון כהן
עידן לביא
מאיר פז
צחי שביט
רם סופר
ועדה מקצועית
דן דרורי - יו"ר
אסף סופר
ישראל כספי
אריק קלינר
טל ברונשטיין
איגור ביטנסקי
אלון מינדלין
ועדת נוער
משה קציר - יו"ר
עידן לביא
אביגדור ביחובסקי
רמי בקיש
נחום מאוטנר
חיה רויטמן זלץ
אחלם שחאדה