אלופים צעירים מאוד

אלופים צעירים מאוד


 אלופים צעירים מאוד  מאת יוחנן אפק

 

בבוקר יום שני התקיים במלון "רמאדה" בירושלים, המארח את אליפות אירופה, דו-קרב על התואר בין צמד מנצחי אליפות ישראל עד גיל 6 יובל וולפסון  וסהר פנסו. האליפות נערכה בחנוכה בקריית- אונו בהשתתפות 66 שחקנים צעירים והשניים גברו בה על כל חמשת יריביהם. יובל הוא תלמיד בית הספר "נווה דקלים" בראשון לציון, חובב כדורגל ולומד שחמט אצל האמן בוריס גוטקין במועדון העירוני. יריבו סהר לומד בבית הספר "עלומים" בקריית אונו, חובב כדוריד ומתאמן אצל האמנית אירנה לן. בקרב הידידותי ביניהם היתה ידו של יובל וולפסון על העליונה והוא זכה בצמד משחקי הדו-קרב ובתואר האליפות. 

מארגן ושופט האירוע היה ליאור אייזנברג יו"ר ועדת הנוער ומנהל המועדון הארצי "שחמט לכול" שביוזמתו מתקיימת התחרות זו השנה השביעית. אחד מתלמידי המועדון, איתי ווסטרייך בן ה-17, הדהים בגוברו בסיבוב הראשון של אליפות אירופה על אלוף ישראל לבוגרים, רב-אמן ויקטור מיכלבסקי.

לאחר מכן התמודדו השניים עם האמן הירושלמי הוותיק יוליוס טלסין. זקן מדריכי השחמט בירושלים (84) הוכיח שוב כי אין תחליף לניסיון רב-שנים וגבר על יריביו הצעירים הן על לוח תחרותי רגיל(מול יובל) והן על לוח חוצות ענק (מול סהר).

מארגן האירוע היה חגי פרנק, קצין עיתונות ושופט באליפות אירופה. .

צילומים: חגי פרנק  

 

 

picture of hiv rash site pictures of aids