ליגה

בוגרים 2017 מבחנים

בוגרים 2017

שלב נוכחי: העונה הסתיימה

הצלבות

תאריך יום חול 08/06/2017, תאריך יום שבת 10/06/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 08/06/2017 אליצור ש"ל גני תקוה א' מכבי מעלה אדומים א' אליצור ש"ל גני תקוה א' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
2 08/06/2017 אליצור ג"ש אלקנה מבחנים אס"א ירושלים ג' אליצור ג"ש אלקנה מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
3 10/06/2017 עירוני כרמיאל א' מכבי חיפה כרמל ב' ע"ש י. בליימן עירוני כרמיאל א' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
4 08/06/2017 הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ה' הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 15/06/2017, תאריך יום שבת 17/06/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 15/06/2017 מועדון השחמט באר שבע ו' אליצור ש"ל גני תקוה א' מועדון השחמט באר שבע ו' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
6 15/06/2017 מכבי חיפה כרמל ב' ע"ש י. בליימן עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מכבי חיפה כרמל ב' ע"ש י. בליימן מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
7 15/06/2017 אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים הפועל כפר סבא ד' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
8 15/06/2017 אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל "אלפא" ספורט צפת אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
9 15/06/2017 חיל אויר / ראשון לציון עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים חיל אויר / ראשון לציון מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
10 15/06/2017 אליצור גני תקוה ה' אליצור עירוני נתניה ה' מבחנים אליצור גני תקוה ה' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
11 15/06/2017 מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' עירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדר מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
13 17/06/2017 צפריר רחובות ג' מבחנים אס"א ירושלים א' צפריר רחובות ג' מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
14 17/06/2017 הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מועדון השחמט באר שבע כ"ז הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 29/06/2017, תאריך יום שבת 01/07/2017
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
15 29/06/2017 הפועל "אפריים" כפר סבא אליצור ש"ל גני תקוה א' הפועל "אפריים" כפר סבא מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
16 29/06/2017 עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב בוגרי "אלכסנדר" הרצליה עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
17 29/06/2017 ירושחמט על שם גדעון יפת אליצור מועדון שחמט שוהם א' מבחנים ירושחמט על שם גדעון יפת מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
18 01/07/2017 מועדון השחמט באר שבע ה' הפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב' מועדון השחמט באר שבע ה' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 01/07/2017 מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' עתודת "יוסף" הרצליה מבחנים מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
21 29/06/2017 אס"א ירושלים ג' צפריר רחובות ג' מבחנים אס"א ירושלים ג' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
22 29/06/2017 "אלפא" ספורט צפת הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' "אלפא" ספורט צפת מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
29 29/06/2017 הפועל "כפירים" ע"ש זהר אולפינר ראשל"צ חיל אויר / ראשון לציון הפועל "כפירים" ע"ש זהר אולפינר ראשל"צ מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'