חברי הנהלה וועדות 2021-2024







חברי הנהלה

יו"ר - ד"ר צביקה ברקאי 052-2957785 zvib2206@013net.net

אילנה דוד 052-6643400 chess1961beersheva@gmail.com

אירנה שטיין 054-5751929 irenast2000@gmail.com

ניר רשף 050-7977812 tvk@kono.matnasim.co.il

נחום מאוטנר 052-5376214 nachum97@walla.co.il

משה שלו 050-8557766 moshe@slavgroup.co.il

עדי להב 054-6752415 adilahav@gmail.com

עידן לביא 054-4777672 idanlavi1@gmail.com

טל לויטן 054-4852956 tal19991@gmail.com

דן דרורי 054-6834348 rgchesscenter@gmail.com

אלון כהן 052-2688666 jeruchess@gmail.com

דני קליסקי 054-3975345 dan49651@gmail.com

אלכס פולג 054-4497039 a_poleg@walla.com

אלכס רזניקוב 050-7615426 alexander2404@gmail.com

ניר מנדלבוים 050-6290707 lilok@zahav.net.il


ועדת ביקורת

יו"ר עו"ד בני טמיר

עו"ד עודד תיק

עו"ד צור לביא

עו"ד אלכס פינקל

רו"ח אבנר לוי


בית הדין

אב בית הדין -

מ"מ אב בית הדין פרופ' דוד פרנקל

עו"ד דהן מאיר

עו"ד דמבינסקי מור

עו"ד הורביץ גיא

עו"ד זכרוביץ יניב

עו"ד מירוז אסף

עו"ד נדל אסתי

עו"ד פורת אילן

עו"ד קהת סיני

עו"ד רן עמיאל


מנהלת הליגה

יו"ר יואל תמנליס

עמירם קפלן

גיל בורוחובסקי

עידן לביא

יבגני קרסיק


ועדה משולבת (תחרויות ודירוג)

יו"ר טל חיימוביץ

נתן בירנבוים

ליאור גל

עידן לביא

מאיר פז

שאול וינשטיין


ועדת משמעת

יו"ר עו"ד מלכיאל דן

צבי אוטנברג

טל חיימוביץ

סיוון חדד

בקר אלי

דוד גדסי

אוסמה עבוד

עו"ד אייל אורן


ועדת מחוננים

יו"ר מיכאל קילינבורג

רכז גולוד ויטלי

אילנה דויד

ישראל גלפר

עידו בן ארצי

גיל בורוחובסקי

ניר רשף

שמעון זיו

דני קליסקי


ועדת נכים

יו"ר שון לויטן

אנדרי גורבנוב

אריק קלינר

דוד אליישיב

גרינפלד יהודה

אלכסנדרה אלכסנדרובה


ועדת חוקה ושיפוט

יו"ר אלון שולמן

אמי קייזר

איגור ליפשיץ

ועדה מקצועית

יו"ר לאון לדרמן

אביב בר

עידו אורן

ניצן שטיינברג

מיכאל רויז

נתן בירמבויים

יבגני קרסיק


ועדת מיעוטים

יו"ר חאלד יונס

אוסמה עבוד

בני ברגיל

אלון כהן

אסף סופר


ועדת נשים

יו"ר אולגה וולקוב

יוליה גיטין

אירנה שטיין

אילנה דוד

מאיר פז

שאול וינשטיין


ועדת אתיקה

יו"ר אריק אלדר

נחום מאונטר

דוד אליישיב

אלון שולמן

אלכס פולג


ועדת פר פליי

יו"ר לישראל גלפר

עידו בן-ארצי

גיל בורוחובסקי

יבגני פוסטני

אלון שולמן

אסי פילוסוף


ועדת נוער

יו"ר ניר קלאר

עידן לביא

אבי ברוך

עידו בן ארצי

יבגני קרסיק

אוהד גולדברג

עודד רוס

טל ברונשטיין

מתן פולג


ועדת כספים

יו"ר עופר כהן

עמוס קורן

רענן פלאי

אלכס פולג


ועדת מכרזים

יו"ר אלכס ראזניקוב

גיל בורוחובסקי

עידו אורן

אנטולי גרינפלד

אביב בר

רמי בקיש

יבגני פרחוב

מאיר פז


ועדת סניורים

יו"ר נתן בירבויים

לאון לדרמן

יואל תמנליס

נועם מרגלית

משה דרמר


חברי מזכירות

ד"ר צביקה ברקאי

אילנה דוד

דני קליסקי

משה שלו

ניר מנדלבויים

אלכס רזניקוב

עדי להב


בעלי תפקידים:

מ"מ יו"ר האיגוד אילנה דוד

סגן יו"ר דני קליסקי

קפטן נשים ____ (למכרז)

מאמן גברים ____ (למכרז)

קפטן גברים אילנה דוד

גזבר האיגוד ניר מנדלבאום

נציג ECU אלון שולמן

נציג פיד"ה משה שלו