ליגה

בוגרים 2016 מבחנים

בוגרים 2016

שלב נוכחי: העונה הסתיימה

הצלבות

תאריך יום חול 09/06/2016, תאריך יום שבת 07/06/2016
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 09/06/2016 מכבי חיפה כרמל א ע"ש ד"ר מ.קורול ז"ל הפועל "גמביט" קרית ביאליק א' מכבי חיפה כרמל א ע"ש ד"ר מ.קורול ז"ל מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
2 09/06/2016 הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ה' הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 18/06/2016, תאריך יום שבת 16/06/2016
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
3 18/06/2016 מכבי חיפה ג' ע"ש י. בליימן הפועל עמק הירדן ג' מכבי חיפה ג' ע"ש י. בליימן מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
4 18/06/2016 עירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדר צעירי "יוסי" הרצליה עירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדר מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
5 16/06/2016 הפועל אל-על פתח תקווה אליצור ש"ל גני תקוה ב' הפועל אל-על פתח תקווה מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
6 18/06/2016 הפועל שער הנגב-חופים א' מועדון השחמט באר שבע ט"ז הפועל שער הנגב-חופים א' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
7 18/06/2016 הפועל ע"ש "שלמה" ראשון לציון אליצור מרכז השחמט ירושלים ה' מבחנים הפועל ע"ש "שלמה" ראשון לציון מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
8 16/06/2016 רמת-גן/גבעתיים ע"ש דב פורת הפועל "חולון" ראשון לציון ד' רמת-גן/גבעתיים ע"ש דב פורת מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
9 18/06/2016 הפועל כפר סבא ג' הפועל "גמביט" קרית ביאליק א' הפועל כפר סבא ג' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
10 18/06/2016 אליצור רמת פולג א' נתניה מבחנים ירושחמט נורדיה אליצור רמת פולג א' נתניה מבחנים מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
11 16/06/2016 הפועל "ישראל" רמת אליהו ראשל"צ מועדון השחמט באר שבע ו' הפועל "ישראל" רמת אליהו ראשל"צ מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא מפסידה יורדת לליגה לליגה א'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 23/06/2016, תאריך יום שבת 25/06/2016
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
12 23/06/2016 הפועל "גמביט" קרית ביאליק א' אליצור עירוני נתניה ע"ש גנדי לגון ז"ל הפועל "גמביט" קרית ביאליק א' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
13 23/06/2016 אליצור פתח תקוה הדר גנים מבחנים אליצור רמת פולג א' נתניה מבחנים אליצור פתח תקוה הדר גנים מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
14 25/06/2016 מועדון השחמט באר שבע ו' הפועל עירוני "נווה הדרים" אשקלון מועדון השחמט באר שבע ו' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
15 23/06/2016 הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מכבי חיפה ג' ע"ש י. בליימן הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
16 25/06/2016 מועדון השחמט אשדוד י' הפועל שער הנגב-חופים א' מועדון השחמט אשדוד י' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
17 23/06/2016 אליצור ירושלים ד' - על שם שלווה ריז'ינשווילי ז"ל אליצור ש"ל גני תקוה ב' אליצור ירושלים ד' - על שם שלווה ריז'ינשווילי ז"ל מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
18 23/06/2016 אליצור צעירי זילברשץ אלקנה עירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדר אליצור צעירי זילברשץ אלקנה מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
19 23/06/2016 מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ב' אליצור מרכז השחמט ירושלים ה' מבחנים מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ב' מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 25/06/2016 רמת-גן/גבעתיים ע"ש דב פורת הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקי רמת-גן/גבעתיים ע"ש דב פורת מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ג'

תאריך יום חול 23/06/2016, תאריך יום שבת 25/06/2016
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
21 25/06/2016 עירוני כרמיאל ד' אעבלין א עירוני כרמיאל ד' מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
22 23/06/2016 מועדון שחמט באר שבע ל"א מועדון שחמט באר שבע כ"ח מועדון שחמט באר שבע ל"א מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
23 25/06/2016 אטיוד ר"ג עתודה הפועל כפר סבא "דניאלים" אטיוד ר"ג עתודה מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
24 23/06/2016 אליצור פ"ת הקנטרי חולון אליצור פתח תקוה מרכז ח' מבחנים אליצור פ"ת הקנטרי חולון מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
25 23/06/2016 חופשית ילדי "ישראל" הרצליה מבחנים חופשית מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
26 25/06/2016 אעבלין א עירוני כרמיאל ד' אעבלין א מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
27 23/06/2016 מועדון שחמט באר שבע כ"ח מועדון שחמט באר שבע ל"א מועדון שחמט באר שבע כ"ח מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
28 25/06/2016 הפועל כפר סבא "דניאלים" אטיוד ר"ג עתודה הפועל כפר סבא "דניאלים" מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
29 23/06/2016 אליצור פתח תקוה מרכז ח' מבחנים אליצור פ"ת הקנטרי חולון אליצור פתח תקוה מרכז ח' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
30 23/06/2016 ילדי "ישראל" הרצליה מבחנים חופשית ילדי "ישראל" הרצליה מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'