שם+ תפקיד
|
טלפונים
|
מייל
|
*משה שלו- יו"ר
|
050-8557766
|
[email protected]
|
03-9384478
|
*ידעאל סטפק- סגן יו"ר ומ"מ
|
052-2957785
|
[email protected]
|
03-6418307
|
*לאון לדרמן-
|
052-3587208
|
[email protected]
|
08-6813312
|
*עידו אורן- יו"ר ועדת שיווק יו"ר ועדת מכרזים
|
054-5466181
|
[email protected]
|
09-7665558
|
*אלון שולמן
|
052-6292020
|
[email protected]
|
|
*מיכאל לוריא
|
052-8836740
|
[email protected]
|
09-8331850
|
*אבנר הדר
|
052-4260946
|
[email protected]
|
03-6412958
|
אולגה וסילייב- יו"ר ועדת נשים
|
052-9251372
|
[email protected]
|
08-8523613
|
אילנה גלז דוד
|
052-6643400
|
[email protected]
|
|
ניר רשף- יו"ר ועדת תחרויות
|
050-7977812
|
[email protected]
|
03-5740349
|
אלכס כספי- יו"ר ועדה מקצועית
|
054-8000909
|
[email protected]
|
03-9567841
|
אלכס שפרן- יו"ר ועדה לקשרי ממשל
|
054-5500194
|
[email protected]
|
|
גד ריטבו
|
053-8281777
|
[email protected]
|
04-9000779
|
פיטר גוחבט
|
054-5740214
|
[email protected]
|
02-6450871
|
שמחון ינאי
|
050-3833575
|
[email protected]
|
|
אריה אלדר- מנכ"ל
|
052-3309101
|
[email protected]
|
ניר מנדלבויים- גזבר
|
050-6290707
|
[email protected]
|
עו"ד נמרוד ורדי- יועץ משפטי
|
545638800
|
[email protected]
|
שלמה קנדלשיין- יו"ר ועדת חוקה ושיפוט
|
052-2683850
|
[email protected]
|
חגי פרנק- יו"ר ועדת הנוער
|
052-3970167
|
[email protected]
|
ניר דינס- יו"ר ועדת משמעת
|
050-3222667
|
[email protected]
|
מרדכי שורק- יו"ר ועדת דירוג
|
052-3682289
|
[email protected]
|
ישראל גלפר- נציג ישראל בפיד"ה
|
050-5238703
|
[email protected]
|
אלמוג בורשטיין - נציג ישראל ב-ECU
|
054-4979447
|
[email protected]
|
בית דין עליון
|
דניאל מור- נשיא בית הדין
|
054-6675252
|
[email protected]
|
עמירם קפלן מ"מ
|
054-6799203
|
[email protected]
|
ניר גולן
|
050-5519977
|
[email protected]
|
איתמר טורס
|
052-3581343
|
[email protected]
|
אלכסנדר כהן
|
054-5553130
|
[email protected]
|
יוסי מרקוביץ
|
052-8261777
|
[email protected]
|
נועם קוריס
|
052-6547797
|
[email protected]
|
ועדת ביקורת
|
צבי אורטנברג יו"ר
|
050-8890236
|
[email protected]
|
יאיר קריידמן
|
050-6587337
|
[email protected]
|
אריה קוצר
|
050-5329090
|
[email protected]
|
עדי להב
|
054-6752415
|
[email protected]
|
נחום בוקר
|
052-8275518
|
[email protected]
|
שמואל זלץ
|
052-6559939
|
[email protected]
|
אבי צ'חנובסקי
|
050-6346064
|
[email protected]
|
ועדת מכרזים
|
עדו אורן- יו"ר
|
054-5466181
|
[email protected]
|
אריק אלדר (משקיף)
|
052-3309101
|
[email protected]
|
משה שלו
|
050-8557766
|
[email protected]
|
ניר רשף
|
050-7977812
|
[email protected]
|
ניר מנדלבוים
|
050-6290707
|
[email protected]
|
ועדת חוקה ושיפוט
|
שלמה קנדלשיין- יו"ר
|
052-2683850
|
[email protected]
|
אלמוג בורשטיין
|
054-4979447
|
[email protected]
|
ישראל גלפר
|
050-5238703
|
[email protected]
|
ד"ר מרדכי שורק
|
052-3682289
|
[email protected]
|
זליג צ'סקוב
|
052-2529316
|
|
ליאור גל
|
054-3132144
|
[email protected]
|
לאון לנדה
|
054-5217040
|
[email protected]
|