חברי הנהלה וועדות 2019-2020






חברי הנהלה

צביקה ברקאי* - יו"ר zvib2206@013net.net 054-6733689

אילנה דויד* - מ"מ יו"ר chess1961beersheva@gmail.com 052-6643400

דן קליסקי- סגן היו"ר dan49651@gmail.com 054-3975345

גיל ברוחובסקי מנכ"ל gil.boruhovski@gmail.com 052-2030106

אירנה שטיין Irenest2000@gmail.com 054-575192997710388

אנטולי גרינפלד helena87@zahav.net.il 054-4718395077-5243989

נחום מאוטנר nachum97@walla.co.il 052-5376214

משה שלו moshe@slavgroup.co.il 050-8557766

עדי להב adilahav@gmail.com 054-6752415

אלון שולמן advalon@yahoo.com 052-6292020

רענן פלאי rakefet21@walla.co.il 053-2503390

אלי אוריצקי eli@uritsky.co.il 050-5576080 08-6277431

יבגניה גרינברג egein1@gmail.com 050-6253266

אלכס פולג a_poleg@walla.com 054-4497039 03-9026357

אלכס ראזניקוב ALEXNDER2404@gmail.com 050-761542604-8704617

עופר כהן oferc@agents.phoenix.co.il 054-8043113

בית דין עליון

פרופ' דני מור - נשיא בית הדין

פרופ' פרנקל דוד - מ"מ אב בית הדין 

עו"ד גיא הורביץ

עו"ד רן עמיאל

עו"ד סיני קהת

עו"ד אסתי מנדל


ועדת מחוננים

ידעאל סטפק - יו"ר

ישראל גלפר

מיכאל קלינבורג

משה קציר

אילנה דויד

בוטביניק איליה

דן קליסקי


ועדת ביקורת

בני טמיר- יו"ר 

אסף מירוז

אייל אורן

אבנר לוי

מורדכי שורק


ועדת תקנון

אלכס פינקל - יו"ר

גיל ברוחובסקי

אלון שולמן

דוד גדסי

עופר כהן-חדד

משה שלו


ועדת משמעת

דן מלכיאלי - יו"ר

צבי אורטנברג

טל חיימוביץ

סיוון חדד 

נתן ברנשטיין

אלי בקר

דוד גדסי


תחרויות אונליין

ישראל גלפר

יבגני פוסטני

עידו בן-ארצי

גיל בורוחובסקי

אסי פילוסוף


ועדת כספים

עופר כהן-חדד - יו"ר

דוד גדסי

ניר מנדלבוים

עמוס קורן

רענן פלאי


מנהלת הליגה

גיל ברוחובסקי - מ"מ יו"ר

עידן לביא

יואל תמנליס

יבגני קרסיק

עמירם קפלן


ועדת אתיקה

אריק אלדר - יו"ר

ידעאל סטפק

אלון שולמן

יבגניה גרינברג


ועדת סניורים

נתן בירנבויים - יו"ר

לאון לדרמן

אלמוג בורשטיין

יואל תמנליס

משה דרמר


ועדת קשרי חוץ

ידעאל סטפק - יו"ר

אלמוג בורשטיין

אלון שולמן

אלכס ראזניקוב


ועדת מכרזים

אלכס ראזניקוב - יו"ר

גיל בורוחובסקי

עידו אורן

אנטולי גרינפלד

אביב בר

רמי בקיש

יבגני פרחוב

מאיר פז


ועדת החוקה והשיפוט

אלמוג בורשטיין - יו"ר

ד"ר שלמה קנדלשיין

מלכיאל פרץ

רם סופר

אמי קיזר


ועדת נשים

אולגה וולקוב – יו"ר

יוליה גיטין

אירנה שטיין

מתן פולג

מאיר פז

אסי פילוסוף


ועדת תחרויות ודירוג

טל חיימוביץ - יו"ר

אורי בלאס - "מומחה דירוג"

נתן בירנבוים

ליאור גל

אלון כהן

עידן לביא

מאיר פז

צחי שביט

רם סופר


ועדה מקצועית

דן דרורי - יו"ר

אסף סופר

ישראל כספי

אריק קלינר

טל ברונשטיין

איגור ביטנסקי 

אלון מינדלין


ועדת נוער

משה קציר - יו"ר

עידן לביא

אביגדור ביחובסקי

רמי בקיש

נחום מאוטנר