ירושלים ערוכה להסתערות האירופאית

ירושלים ערוכה להסתערות האירופאיתביום שני הקרוב, ה-23 בפברואר, תיפתח במלון רמאדה בירושלים אליפות אירופה ליחידים לשנת 2015. ראש העירייה מר ניר ברקת, שרת התרבות והספורט לימור ליבנת, יו"ר ועדת הכספים של הכנסת ח"כ ניסן סלומיאנסקי, יו"ר מפעל הפיס עוזי דיין ומוזמנים רבים אחרים ובהם שגרירים מן המדינות המשתתפות, יקבלו בברכה למעלה מ-250 שחמטאים מ-33 איגודים אירופיים. בכך יגיעו לשיאם חודשים רבים של עבודת הכנה מאומצת בניצוחו של יו"ר הועדה המארגנת עמירם קפלן ויינתן האות לשבועיים תמימים של מאבקים חריפים על תואר האליפות האירופית כמו גם על 23 כרטיסי הכניסה למשחקי גביע העולם שייערכו מאוחר יותר השנה בבאקו בירת אייזרביג'ן. בצד אלה ממתינה למצטיינים קרן פרסים בסך מאה אלף יורו עם פרסים מיוחדים נוספים לחברי איגוד המקצוענים הבינלאומי ולשחמטאים הוותיקים בני 50 ומעלה. מנהל התחרות הוא רמי טל והשופט הראשי הוא אלמוג בורשטיין

המהדורה ה-17 של האליפות היא פרי שיתוף פעולה בין עיריית ירושלים והאיגוד הישראלי לשחמט בחסות איגוד השחמט האירופי. מבין יותר מ-250 השחקנים שנרשמו, 174 הם בעלי תארים בינלאומיים לרבות 117 רבי אמנים! ההרכב המכובד הזה כולל גם שישה חברים במועדון העילית של בעלי מד-כושר 2700 ומעלה בדירוג העולמי. מובילים את הדירוג המוקדם של האליפות הצ'כי מס' 1 דויד נווארה והרוסי ניקיטה ויטיוגוב עם 2735 נקודות מד-כושר כל אחד. שבעה אלופי עבר של היבשת (ובכללם האלוף הנוכחי הרוסי אלכסנדר מוטילב) ינסו לעשות הסטוריה ולזכות בשנית בתואר הנכסף. הקבוצה הגדולה ביותר מייצגת כצפוי את המדינה המארחת- בדיוק 100 שחמטאים ישראלים נוטלים חלק באירוע ובראשם רבי האמנים מקסים רודשטיין, איליה סמירין, יבגני פוסטני, אמיל סוטובסקי ותמיר נבאתי. הגדולה בקבוצות האורחות היא המשלחת הרוסית עם 42 שחקנים לרבות 26 רבי-אמנים. דולקות בעקבותיה אוקראינה 13, טורקיה 10 וארמניה 9. מנגד בולטים בהעדרם שחמטאי נורווגיה ויוון. 

התחרות תתנהל עד ל-8 במרץ על פני 11 סיבובים שוויצריים שיספקו למשתתפים יותר הזדמנויות מן הרגיל להשיג ציונים לתארים בינלאומיים. שתי השבתות תהיינה חופשיות ממשחקים והאורחים יוזמנו לצמד סיורים מפתים בהנחייתו של פיטר גוחבט –אמן שחמט ירושלמי ומדריך טיולים במקצועו: סיור ברחבי העיר המארחת וטיול למצדה וים המלח.

מיליוני חובבי שחמט מרחבי העולם יוכלו לעקוב אחר האירוע גם מן הכורסה הביתית. משחקי האליפות יועברו בשידור אינטרנטי חי הן באתר הרשמי בניהולו של שאול ויינשטיין והן מאחד האתרים המובילים צ'ס.קום בעריכה ותפעול של צוות הולנדי מיומן ועם פרשנות חיה מן האולפן של רבי האמנים אלון גרינפלד ורונן הר-צבי.

במהלך האירוע מתוכננת גם שורה של אירועים נלווים אטרקטיביים פרי רוחו ויוזמתו של קצין העיתונות חגי פרנק, המיועדים לכלל הציבור, כגון משחק סימולטני סמוי מול רב-אמן, מפגשי שחמט בין אישי ציבור ויריבים פוליטיים, דו-קרבות בין-דוריים ועוד.

את רשימת המשתתפים המלאה, את לוח הזמנים של התחרות כמו גם הודעות עדכניות על האירועים הנלווים  ושורה של מאמרים אינפורמטיביים מגוונים חפשו נא באתר הרשמי של אליפות אירופה.  www.eicc2015.com

what are the signs of an std phuckedporn.com early symptoms of gonorrhea