ליגה

בוגרים 2018 מבחנים

בוגרים 2018

שלב נוכחי: העונה הסתיימה

הצלבות

תאריך יום חול 31/05/2018, תאריך יום שבת 02/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
1 31/05/2018 אס"א ירושלים ג' אליצור פתח תקוה הדר גנים מבחנים אס"א ירושלים ג' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
2 31/05/2018 הפועל "גמביט" קרית ביאליק א' מועדון שחמט חיפה-נשר א הפועל "גמביט" קרית ביאליק א' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
3 31/05/2018 מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים אליצור ש"ל- גני תקווה ב' מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים נשארת בליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא
4 31/05/2018 מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ד' מבחנים מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים נשארת בליגה א' מפסידה ממשיכה לסיבוב הבא

מבחנים שלב א'

תאריך יום חול 07/06/2018, תאריך יום שבת 09/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
5 07/06/2018 אס"א ירושלים ג' מועדון שחמט באר שבע ל"א אס"א ירושלים ג' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
6 09/06/2018 עתיד אשדוד אס"א ת"א ב' מבחנים עתיד אשדוד מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
7 07/06/2018 מועדון שחמט חיפה-נשר א עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מועדון שחמט חיפה-נשר א מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה א'
8 14/06/2018 מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מכבי מעלות תרשיחא ב' מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
9 09/06/2018 הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר נערי אטיוד ר"ג הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
10 07/06/2018 הפועל גבעת שמואל ב' עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים הפועל גבעת שמואל ב' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
11 07/06/2018 אליצור פתח תקוה מרכז א' צפריר רחובות ג' אליצור פתח תקוה מרכז א' מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
12 07/06/2018 חיל אויר / ראשון לציון אס"א ירושלים ד' חיל אויר / ראשון לציון מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'
13 07/06/2018 מועדון השחמט אשדוד י"ז מועדון השחמט באר שבע ט"ז מועדון השחמט אשדוד י"ז מנצחת ממשיכה לסיבוב הבא נשארת בליגה ב'

מבחנים שלב ב'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
14 28/06/2018 עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ב' מבחנים עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
15 21/06/2018 אס"א ת"א ב' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם א' אס"א ת"א ב' מבחנים מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
16 28/06/2018 צפריר רחובות ב' אס"א ירושלים ג' צפריר רחובות ב' מנצחת עולה לליגה ארצית מפסידה יורדת לליגה לליגה א'
17 21/06/2018 מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים חיל אויר / ראשון לציון מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
18 21/06/2018 מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מועדון השחמט "צים" חיפה ב' מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו' מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
19 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע י"ב מועדון השחמט אשדוד י"ז מועדון השחמט באר שבע י"ב מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
20 21/06/2018 עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים דינמו פרדס חנה / כרכור מבחנים עתודת "יצחק" הרצליה מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
21 23/06/2018 אס"א בר"ג מבחנים נערי אטיוד ר"ג אס"א בר"ג מבחנים מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'
22 21/06/2018 הפועל גן המושבה ראשון לציון אליצור פתח תקוה מרכז א' הפועל גן המושבה ראשון לציון מנצחת עולה לליגה א' מפסידה יורדת לליגה לליגה ב'

מבחנים שלב ג'

תאריך יום חול 21/06/2018, תאריך יום שבת 23/06/2018
מפגש מספרתאריךקבוצה 1קבוצה 2מארחתגורל המנצחתגורל המפסידה
23 21/06/2018 מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מועדון שחמט באר שבע ל"ז (להבים) מועדון השחמט באר שבע י"ד מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
24 28/06/2018 ירושחמט מבשרת ציון מבחנים בי"ס לשחמט ב' הפועל עירוני אשקלון ירושחמט מבשרת ציון מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
27 21/06/2018 אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל מבחנים נבחרת שחמטבריה א' אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
25 21/06/2018 אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים אליצור פתח תקוה נערים ד' מבחנים אליצור פ"ת דעת מבינים א' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'
26 23/06/2018 הפועל כפר סבא י"ד אריות עירוני ת"א הפועל כפר סבא י"ד מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
28 21/06/2018 אס"א ת"א ט' מבחנים אליצור מועדון שחמט שוהם ה אס"א ת"א ט' מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' מפסידה יורדת לליגה לליגה ג'
29 21/06/2018 הפועל עירוני א' בת-ים מבחנים מתנ"ס זאמרין שחמט זיכרון יעקב הפועל עירוני א' בת-ים מבחנים מנצחת עולה לליגה ב' נשארת בליגה ג'